Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. pogonszczecin.pl
Fot. pogonszczecin.pl
To będzie piłkarskie święto na Twardowskiego. Już tylko dwa dni dzielą nas od debiutu piłkarzy Pogoni Szczecin w Młodzieżowej Lidze UEFA.
Podopieczni trenera Piotra Łęczyńskiego w środę zmierzą się z Deportivo La Coruna w pierwszej rundzie młodzieżowej Ligi UEFA. Pucharowe spotkanie wzbudza duże zainteresowanie kibiców. Klub na starcie z Deportivo sprzedał już 2200 biletów.

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest online na stronie bilety.pogonszczecin.pl. Aby zobaczyć na stadionie przy ul. Twardowskiego najlepszy młodzieżowy hiszpański zespół, który w swoich rozgrywkach pokonał Barcelonę i Real Madryt, należy wydać 10 złotych, bo tyle kosztują bilety. Sprzedaż wejściówek w kasach na stadionie rozpocznie się w środę.

W szerokiej kadrze Dumy Pomorza na pucharowe spotkanie jest 36 zawodników, w tym piłkarze pierwszego zespołu Pogoni - Kacper Kozłowski, Mariusz Fornalczyk i Mateusz Łęgowski.

Środowy mecz młodzieżowej Ligi UEFA Pogoni z Deportivo La Coruna rozpocznie się o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty