Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Niespodzianka w Policach. Siatkarki klubu Grupa Azoty Chemik Police przegrały z ŁKS-em Łódź 1:3 w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
To pierwsza porażka ekipy trenera Jacka Nawrockiego w tym sezonie Tauron Ligi. Jak mówi najlepsza zawodniczka mistrzyń kraju Martyna Łukasik, policzanki nie rozegrały dobrego spotkania i zasłużenie przegrały z łodziankami.

- MKS przyjechał, zagrał bardzo dobrze, ale wydaje mi się, że my też nie postawiłyśmy twardych warunków. Nie prezentowałyśmy swojej najlepszej gry. Na początku robiłyśmy sporo błędów, potem nasza gra wyglądała trochę lepiej. Chciałyśmy ten mecz wyciągnąć, do pewnego momentu szłyśmy punkt za punkt w czwartym secie, ale pod koniec nam odjechały. Zrobiłyśmy parę niepotrzebnych błędów, uciekła nam cierpliwość i dlatego wynik jest taki a nie inny - mówi Łukasik.

W kolejnym meczu Tauron Ligi siatkarki Chemika 24 października na wyjeździe zmierza się z Legionovią Legionowo. Wcześniej, bo już w środę, policzanki w Lublinie zagrają z Developresem Rzeszów o Superpuchar Polski.
Relacja Artura Dyczewskiego.
Jak mówi najlepsza zawodniczka mistrzyń kraju Martyna Łukasik, policzanki nie rozegrały dobrego spotkania i zasłużenie przegrały z łodziankami.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty