Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Polska nie zagra meczu z Rosją w barażach o awans do mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze - poinformował na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza.
"Koniec ze słowami, czas na czyny! W związku z eskalacją agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, reprezentacja Polski nie zamierza rozegrać barażowego meczu z reprezentacją Rosji. To jedyna słuszna decyzja" - napisał Cezary Kulesza. Jak dodał, PZPN prowadzi rozmowy z federacjami szwedzką i czeską, aby przedstawić FIFA wspólne stanowisko w tej sprawie.

Mecz z Rosją był zaplanowany na 24 marca. Zwycięzca miał zagrać o awans na mundial z wygranym z pary Szwecja-Czechy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty