Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. www.wikipedia.org / Tech. Sgt. Sean M. Worrell
Fot. www.wikipedia.org / Tech. Sgt. Sean M. Worrell
Wiktoria Rogalińska ze Skorpiona Szczecin od zwycięstwa rozpoczęła występy w Mistrzostwach Świata w boksie olimpijskim kobiet odbywających się w Stambule.
21-letnia szczecinianka w kategorii do 54 kg w 1/16 finału jednogłośnie na punkty pokonała w czwartek Kenijkę Aminę Faki. Polskie pięściarki są jak dotychczas niepokonane w Turcji. Oprócz debiutującej w Mistrzostwach Świata seniorek Wiktorii Rogalińskiej, w czwartek pojedynek na swoją korzyść rozstrzygnęła także Aneta Rygielska. Wcześniej walki wygrały natomiast Natalia Rok, Sandra Kruk i Agata Kaczmarska.

W piątek w zawodach w Stambule zadebiutuje kolejna zawodniczka Skorpiona Szczecin Daria Parada, która walczyć będzie w kategorii do 70 kg. Na najlepsze pięściarki w Mistrzostwach Świata czekają nagrody finansowe. Złota medalistka otrzyma 100 tysięcy dolarów, srebrna 50 tysięcy dolarów a za zdobycie brązowego medalu jest 25 tysięcy dolarów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty