My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego

10 medali w tym 5 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe zdobyli reprezentanci MKP Szczecin w Mistrzostwach Polski juniorów 15-letnich w pływaniu.
Gwiazdą zawodów w Lublinie był Maciej Kowal, który zgarnął cztery złote krążki. Utalentowany szczecinianin wygrał wyścigi na 200, 400, 800 i 1500 metrów stylem dowolnym ustanawiając na tych wszystkich dystansach klubowe rekordy.

Mistrzynią Polski w wyścigu na 1500 metrów kraulem została Weronika Małolepsza, która do złota dorzuciła jeszcze srebro na 800 metrów stylem dowolnym. Srebrny medal zdobyła także Anna Duda zajmując drugie miejsce w finałowym wyścigu na 100 metrów stylem motylkowym. Trzy brązowe medale zdobył Miłosz Piętka zajmując trzecie miejsca w wyścigach na 400, 800 i 1500 metrów kraulem.