Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Od najbliższego spotkania ligowego Pogoni Szczecin z Górnikiem Zabrze można kupić bilet za 1000 zł. Kilkadziesiąt tego typu wejściówek klub udostępnił właśnie w wolnej sprzedaży.
Atrakcją biletu VIP Gold - bo o nim mowa - jest tzw. pakiet cateringowy - mówi rzecznik prasowy Pogoni Szczecin Krzysztof Ufland. Dodaje, że korzystać z niego można dwie godziny przed meczem i po zakończeniu spotkania.

- W ramach tego są dania zimne i ciepłe, desery, do wyboru do koloru. Także open bar na piwo i wino. Poza tym takie standardowe napoje jak kawa czy herbata. W trakcie tego przed lub pomeczowego pobytu na stadionie można także raczyć się ekstraklasą, ponieważ w strefie VIP Gold cały czas trwają transmisje spotkań - mówi Ufland.

Posiadacz biletu VIP Gold otrzymuje także wygodne krzesełko w strefie C, miejsce parkingowe oraz pakiet marketingowy przygotowany specjalnie na dzień meczowy.

Najbliższy mecz Pogoni Szczecin z Górnikiem Zabrze już w sobotę o godzinie 17.30 na stadionie im. Floriana Krygiera.
Atrakcją biletu VIP Gold - bo o nim mowa - jest tzw. pakiet cateringowy - mówi rzecznik prasowy Pogoni Szczecin Krzysztof Ufland.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty