Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Pogoń Szczecin
Fot. Pogoń Szczecin
20-letni bramkarz Bartosz Klebaniuk przekazał swoją koszulkę z debiutanckiego występu w meczu z Rekordem Bielsko-Biała w Pucharze Polski Fundacji Anielskie Serce. Pomaga ona finansowo utalentowanym młodym sportowcom, aby mogli rozwijać swój talent i spełniać marzenia.
Bartosz Klebaniuk przyznał, że zawsze chętnie pomaga potrzebującym, zwłaszcza sportowcom.

- Jeżeli mogę jakoś wspomóc akcję charytatywną, to staram się to robić. Po meczu w Bielsku zdecydowałem się, że oddam ją kibicom. Okazało się, że ten, któremu dałem koszulkę, jest ona potrzebna, ponieważ ma swoją działalność charytatywną. Zapraszam do licytowania i zebrania jak największej puli pieniędzy dla potrzebujących - mówi Klebaniuk.

Aby stać się właścicielem koszulki bohatera pucharowej rywalizacji z trzecioligowcem, który zapewnił awans Dumie Pomorza broniąc rzuty karne, trzeba wpłacić dowolną kwotę pieniędzy na adres zrzutki podany na Facebooku Fundacji Anielskie Serce oraz napisać swój komentarz pod postem, co myślał Bartek przed karnym w Warszawie w meczu z Legią.

Bramkarz Pogoni Bartosz Klebaniuk wybierze najlepszą odpowiedź i wręczy zwycięzcy koszulkę z pucharowego meczu Pogoni z Rekordem. Akcja charytatywna potrwa do 10 listopada.
Bartosz Klebaniuk przyznał, że zawsze chętnie pomaga potrzebującym, zwłaszcza sportowcom.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty