Polscy piłkarze pokonali Chile 1:0 w towarzyskim meczu rozegranym w Warszawie. Zwycięskiego gola w 85 minucie strzelił Krzysztof Piątek.
Dla kadry trenera Czesława Michniewicza był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata w Katarze. W dzisiejszym meczu zabrakło gwiazd naszej reprezentacji Roberta Lewandowskiego, Piotra Zielińskiego i Wojciecha Szczęsnego. W wyjściowym składzie był natomiast wychowanek Orła Mrzeżyno i były piłkarz Stali Szczecin Grzegorz Krychowiak.

W 67 minucie na boisku pojawił się Kamil Grosicki z Pogoni Szczecin, dla którego był to 87 występ w narodowej drużynie. W czwartek kadra poleci do Kataru na Mistrzostwa Świata. W pierwszym meczu grupy C mundialu reprezentacja Polski we wtorek zmierzy się z Meksykiem.