autopromocja

Koszykarze PGE Spójni wygrali w Lublinie i awansowali do finałowego turnieju Pucharu Polski.
Stargardzianie pokonali na wyjeździe Polski Cukier Start Lublin 94:85 na zakończenie pierwszej rundy Energa Basket Ligi. Biało-bordowych do sukcesu w niedzielny wieczór poprowadził Amerykanin Jordan Mathews, który zdobył 24 punkty.

Drużyna trenera Sebastiana Machowskiego po wczorajszym zwycięstwie zajmuje siódme miejsce w tabeli i zapewniła sobie udział w finałowym turnieju Pucharu Polski, który w połowie lutego odbędzie się w Lublinie z udziałem 8 zespołów, w tym między innymi także Kinga Szczecin.

W kolejnym meczu Energa Basket Ligi koszykarze PGE Spójni w sobotę w Stargardzie zmierzą się z mistrzem Polski i liderem rozgrywek Śląskiem Wrocław.