Zobacz
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police nie zawiodły i pewnie pokonały UNI Opole 3:0 w setach do 22, 22 i 19 w Tauron Lidze.
Mistrzynie Polski tym samym zrewanżowały się rywalkom za porażkę w Opolu, w pierwszej rundzie rozgrywek. Wydarzeniem sobotniego spotkania był pierwszy po 9 miesiącach przerwy mecz Marleny Kowalewskiej przed własnymi kibicami.

Rozgrywająca Chemika popisała się kilkoma znakomitymi wystawami oraz udanymi akcjami w obronie.

W kolejnym meczu Tauron Ligi, drużyna trenera Radosława Wodzińskiego za tydzień na wyjeździe zagra z zespołem Roleski Grupa Azoty Tarnów. Wcześniej, bo już w środę w Szczecinie siatkarki Chemika Police zmierzą się z Eczacibasi Stambuł na zakończenie fazy grupowej Ligi Mistrzyń.
Spotkanie siatkarek w hali Netto Arena w Szczecinie obserwował nasz reporter Artur Dyczewski.
Marlena Kowalewska nie ukrywa, że był to dla niej bardzo emocjonujący występ i cieszy się z dobrej gry w defensywie.