Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
To mecz ostatniej szansy dla piłkarzy ręcznych Sandry SPA Pogoni. Szczecinianie zmierzą się w sobotę z Zagłębiem Lubin w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Drużyna trenera Wojciecha Jedziniaka zamyka tabelę i musi wygrać z Miedziowymi, aby zachować szansę na utrzymanie w Superlidze. Rozgrywający portowej siódemki, Ukrainiec Bogdan Czerkaszczenko jest nastawiony na walkę na parkiecie i zwycięstwo w dzisiejszym starciu.

To będzie ciężka walka, ale trzeba powalczyć, by dostać te 3 punkty, których potrzebujemy. Ta drużyna nie jest lepsza od nas, ma takie same warunki, jak mamy my. Trzeba dobrze zagrać w obronie, żeby być jeden obok drugiego i z chłodną głową zagrać w ataku. U nas wszystko wyjdzie, będzie wszystko dobrze. Trzy punkty zostaną u nas w domu - prognozuje Czerkaszczenko.

Mecz Sandry SPA Pogoni z Zagłębiem Lubin rozpocznie się o godzinie 19 w hali przy Twardowskiego w Szczecinie. Spotkanie szczypiornistów będziemy relacjonować w audycji "Halo stadion", która jak zwykle w sobotę rozpocznie się o 18.05.
Rozgrywający portowej siódemki, Ukrainiec Bogdan Czerkaszczenko jest nastawiony na walkę na parkiecie i zwycięstwo w dzisiejszym starciu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty