Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Damian Dąbrowski. Fot. Pogoń Szczecin
Damian Dąbrowski. Fot. Pogoń Szczecin
Piłkarze Pogoni rozegrają w sobotę ostatni mecz w tym sezonie ekstraklasy. Szczecinianie na zakończenie rozgrywek o mistrzostwo Polski zmierzą się z Radomiakiem Radom.
Portowcy nadal mają teoretyczne szanse na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli i zdobycia po raz trzeci z rzędu brązowego medalu. Drużyna trenera Jensa Gustafssona, aby stanąć na najniższym stopniu podium musi pokonać Radomiaka i liczyć na stratę punktów piłkarzy Lecha, którzy w Poznaniu zagrają z Jagiellonią Białystok.

Damian Dąbrowski kapitan Pogoni przyznaje, że zespół postara się o wygraną, ale wywalczenie brązu nie zależy tylko od Dumy Pomorza. - Tym razem jesteśmy na tylnym siedzeniu. Musimy zrobić swoją robotę i to nam przyświeca. Na końcu zobaczymy, co nas czeka. Piłka nie taki rzeczy widziała. będziemy czekać. PO swojej robocie, będziemy czekać na rozwój wydarzeń - powiedział Dąbrowski.

Spotkanie Pogoni z Radomiakiem Radom rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie. Mecz piłkarzy będziemy relacjonować w Radiu Szczecin w sobotniej audycji "Halo, stadion" od godziny 18.05.
Damian Dąbrowski kapitan Pogoni przyznaje, że zespół postara się o wygraną, ale wywalczenie brązu nie zależy tylko od Dumy Pomorza.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty