Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Pogoń Szczecin
Fot. Pogoń Szczecin
Piłkarki nożne Pogoni od zwycięstwa rozpoczęły nowy sezon rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianki w inauguracyjnym meczu ekstraligi kobiet pokonały pod Wawelem AZS UJ Kraków 2:1. Do przerwy był remis 1:1.
Prowadzenie dla Jagiellonek w 22 minucie uzyskała Anna Zapała. Wyrównującego gola w 28 min zdobyła debiutująca w granatowo-bordowych barwach Kinga Bużan. Zwycięską bramkę w 75 minucie strzeliła Natalia Oleszkiewicz.

Udany debiut w roli trenera kobiecej Dumy Pomorza zaliczył Piotr Łęczyński, który na początku lipca zastąpił na stanowisku szkoleniowca chorego Roberta Dymkowskiego.

W kolejnym meczu ekstraligi kobiet piłkarki nożne Pogoni za tydzień w Szczecinie zagrają z Akademią Piłkarską Orlen Gdańsk.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty