Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
autopromocja
Zobacz
reklama
Zobacz
reklama
Zobacz

Fot. Jan Pachlowski [Radio Szczecin]
Fot. Jan Pachlowski [Radio Szczecin]
Gracze Kansas City Chiefs po raz drugi z rzędu zostali mistrzami ligi futbolu amerykańskiego. W finale Super Bowl, który został rozegrany z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego po dogrywce pokonali zespół z San Francisco.
Decydująca akcja meczu, dająca zwycięstwo Chiefs, rozegrana została w ostatnich sekundach dogrywki. To trzecia wygrana tego zespołu w Super Bowl od 2020 roku. Futboliści Kansas City są pierwszą drużyną w NFL od 19 lat, która obroniła mistrzostwo. Chiefs tworzą kolejną wielką dynastię - zgodnie podsumowują amerykańskie media.

Oprócz sportowej rywalizacji, najważniejszą częścią wydarzenia Super Bowl są mini koncerty "na żywo". W przerwie meczu w Half Time Show wraz z gośćmi, między innymi z Alicią Keys zaśpiewał słynny Usher. To było niesamowite show uświetnione przez tancerki, tancerzy i akrobatów. Usher nie zawiódł - napisała w pierwszym komentarzu stacja CNN. Zdobywca Grammy w 13 minut przedstawił mix swoich hitów. Muzyczne gwiazdy grają na Super Bowl za darmo, to dla nich wielkie wyróżnienie, że mogą się na nim znaleźć.
Relacja Jana Pachlowskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty