Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Fot. pixabay.com / Gerd Funcke (domena publiczna)
Fot. pixabay.com / Gerd Funcke (domena publiczna)
Największy tenisowy turniej mężczyzn w naszym kraju nadal będzie rozgrywany w Szczecinie. Organizatorzy poszukują sponsora tytularnego, ale 31 edycja szczecińskiego challengera ATP jest niezagrożona.
W ubiegłym roku po rezygnacji wieloletniego głównego sponsora tenisiści rywalizowali w turnieju Invest in Szczecin Open.

- Prace trwają, ubiegłoroczna formuła turnieju zostanie zachowana. Być może przygotujemy jakąś niespodziankę. Działamy jeżeli chodzi o zapięcie budżetu i wydaje się, że się to wszystko uda zrobić, a jeżeli uda nam się tak zrobić, że ten budżet jeszcze będzie minimalnie większy, to chcemy też oczywiście to przeznaczyć na jakieś atrakcje. Myślimy o turnieju pokazowym, o różnych rzeczach. Turniej nie jest jakby niezagrożony. Wydaje się, że powinno być ok. Myślę, że o poziom możemy turnieju i tenisa możemy być spokojni. - mówi dyrektor turnieju Krzysztof Bobala.

Tenisowy turniej w Szczecinie odbędzie się w dniach od 9 do 15 września na kortach przy Wojska Polskiego
O przygotowaniach i planach organizacyjnych mówi dyrektor szczecińskiego turnieju i jeden z jego organizatorów Krzysztof Bobala.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty