Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki Grupy Azoty Chemika od wygranej rozpoczęły finałową batalię play-off o mistrzostwo Polski. Policzanki w pierwszym meczu o złoty medal pokonały PGE Rysice Rzeszów 3:0 w setach do 20, 21 i 21.
MVP piątkowego spotkania została wybrana środkowa polickiej drużyny Iga Wasilewska, która zdobyła 12 punktów. Jak mówi kapitan Chemika Martyna Grajber-Nowakowska, piątkowy pojedynek był jednym z najlepszych w tym sezonie w wykonaniu ekipy włoskiego trenera Marco Fenoglio. - Przede wszystkim ogromna koncentracja. Żaden stracony punkt nas nie deprymował. Nawet, jak nie wychodziły niektóre akcje, to od razu wracałyśmy do dobrej gry. Widziałam w dziewczynach duży spokój i pewność - powiedziała Grajber-Nowakowska.

Po piątkowym sukcesie policzanki w finale play-off w rywalizacji do trzech wygranych spotkań o mistrzostwo Polski prowadzą 1:0. Drugi finałowy mecz siatkarek PGE Rysice z Chemikiem Police o złoty medal odbędzie się we wtorek w Rzeszowie.
Jak mówi kapitan Chemika Martyna Grajber-Nowakowska, piątkowy pojedynek był jednym z najlepszych w tym sezonie w wykonaniu ekipy włoskiego trenera Marco Fenoglio.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty