Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Tylko wygrana to hasło piłkarek nożnych Pogoni na niedzielny mecz z Czarnymi Sosnowiec w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Drużyna trenera Piotra Łęczyńskiego po trzytygodniowej przerwie wraca do ligowych zmagań.
Szczecinianki przegrały dwa ostatnie pojedynki w ekstralidze i zamierzają zmienić niekorzystną statystykę. Jak mówi kapitan portowej drużyny Emilia Zdunek, wszystkie zawodniczki pamiętają o jesiennym remisie w Sosnowcu i dziś zrobią wszystko, aby odnieść zwycięstwo.

- Nam tęskno za ligową piłką, za meczami o punkty i jak sobie przypomnimy pierwszy mecz Sosnowcu, to na pewno się dużo działo. Przegrywaliśmy 0:2 do przerwy, ale wróciłyśmy do tego meczu. Wróciłyśmy z remisem. To taki zwycięski remis dla nas, ale teraz zupełnie inaczej podchodzimy. Wyciągnęliśmy wnioski. Jesteśmy naprawdę dobrze przygotowane do tego spotkania, z dużą pewnością siebie i chęcią powrotu na te nasze tory. Będziemy podchodziły do tego meczu w niedzielę - powiedział Zdunek.

Niedzielny mecz piłkarek Pogoni z Czarnymi Sosnowiec rozpocznie się o godzinie 12 na boisku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy ulicy Karłowicza w Szczecinie.
Jak mówi kapitan portowej drużyny Emilia Zdunek, wszystkie zawodniczki pamiętają o jesiennym remisie w Sosnowcu i dziś zrobią wszystko, aby odnieść zwycięstwo.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty