Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Pogoń Szczecin
Fot. Pogoń Szczecin
Znamy plan przygotowań piłkarzy Pogoni Szczecin do nowego sezonu rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Portowcy po urlopach stawią się w klubie 17 czerwca. Przez dwa dni zawodnicy będą przechodzić badania i testy medyczne.

Pierwszy trening na boisku zespół trenera Jensa Gustafssona przeprowadzi 18 czerwca. Dwa dni później piłkarze Pogoni pojadą na zgrupowanie do Opalenicy, które potrwa do 30 czerwca. Podczas obozu Duma Pomorza rozegra trzy mecze sparingowe.

Po powrocie do Szczecina drużyna będzie trenować na własnych obiektach. W planach jest rozegranie jeszcze jednego sparingu, który będzie próbą generalną przed inauguracją rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Pierwsza kolejka ekstraklasy zaplanowana jest w dniach od 19 do 21 lipca. Na razie nie jest znany dokładny terminarz rozgrywek i plan gier inauguracyjnej kolejki spotkań.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty