Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki nożne Pogoni po dzisiejszym treningu wyruszyły do Bielska-Białej na niedzielny mecz z tamtejszym Rekordem na zakończenie ekstraligi.
Szczecinianki pod Klimczokiem walczyć będą o mistrzostwo Polski. Kobieca Duma Pomorza ma już zagwarantowany tytuł wicemistrzowski i szansę na złoty medal.

Drużyna trenera Piotra Łęczyńskiego, aby awansować na pierwsze miejsce w tabeli musi pokonać Rekord i liczyć na porażkę liderek GKS-u Katowice w Łodzi z UKS-em SMS.

Kornelia Okoniewska - napastniczka Pogoni - nie traci nadziei na mistrzowski tytuł i liczy, że po intensywnych opadach deszczu, jakie w tym tygodniu nawiedziły Bielsko-Biała boisko będzie sprzyjać skutecznej grze. - Angielska pogoda. Ja lubię grać w takich warunkach. Postaram się. Może wpadnie coś z daleka. Piłka będzie miała poślizg. Musimy patrzeć tylko na siebie i myślę, że to da nam pozytywny wynik w postaci mistrzostwa - powiedziała Okoniewska.

Niedzielne spotkanie piłkarek Rekordu z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 17 w Bielsku-Białej.
Kornelia Okoniewska - napastniczka Pogoni - nie traci nadziei na mistrzowski tytuł i liczy, że po intensywnych opadach deszczu, jakie w tym tygodniu nawiedziły Bielsko-Biała boisko będzie sprzyjać skutecznej grze.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty