Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

źródło: KSI START Szczecin
Osiem medali i jedna kwalifikacja na igrzyska paraolimpijskie to dorobek niepełnosprawnych pływaków Startu Szczecin w Letnich Parapływackich Mistrzostwach Polski zakończonych w Łodzi.
W ogłoszonym po tych zawodach ostatecznym składzie reprezentacji Polski na igrzyska paraolimpijskie w Paryżu jest Krzysztof Lechniak, który w Łodzi zdobył dwa medale złoty w wyścigu na 150 metrów stylem zmiennym i srebrny na 50 metrów stylem grzbietowym.

Oprócz podopiecznego trenera Grzegorza Musztafagi tytuły mistrzowskie wywalczyli także Wojciech Trybuszewski w wyścigu na 50 metrów stylem grzbietowym i Natalia Czarnuch na 50 metrów stylem klasycznym. Natalia Czarnuch do złota dołożyła także brąz na 50 metrów stylem grzbietowym.

Dwa medale srebrny i brązowy zdobył w Łodzi Krzysztof Andrzejak w wyścigach na 50 metrów stylem klasycznym oraz grzbietowym.

Wśród medalistów Startu Szczecin w Letnich Parapływackich Mistrzostwach Polski jest również Piotr Mejsner, który zdobył brązowy krążek na 50 metrów stylem motylkowym.