Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

Piłkarze Pogoni nadal bez zwycięstwa w tym sezonie w wyjazdowych meczach rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianie przegrali pod Wawelem z Cracovią Kraków 1:2 w 8. kolejce ekstraklasy.
W 20 minucie gola dla Pasów strzelił Duńczyk Mikkel Maigaard i do przerwy Portowcy przegrywali 0:1. Po zmianie stron do remisu w 72 minucie doprowadził Brazylijczyk Leo Borges. I gdy wydawało się, że pojedynek zakończy się podziałem punktów, zwycięską bramkę strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w 90 minucie zdobył Rumun Virgil Ghita. Duma Pomorza kończyła mecz w osłabionym składzie, bo w doliczonym czasie gry drugiej połowy drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kacper Łukasiak.

Ekipa trenera Roberta Kolendowicza nadal na swoim koncie ma 13 punktów i zajmuje 5. miejsce w tabeli, które może stracić po pozostałych sobotnio-niedzielnych meczach.

W kolejnym spotkaniu ekstraklasy piłkarze Pogoni w piątek w Szczecinie zagrają z Legią Warszawa.