Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Badmintonowe szaleństwo w Szczecinie dobiegło końca. W ostatnim dniu 47. Indywidualnych Mistrzostw Polski seniorów w badmintonie rozdano medale w grze podwójnej kobiet i mężczyzn oraz w grze mieszanej.
W mikście w swojej kategorii wiekowej znakomicie spisał się czterokrotny uczestnik igrzysk olimpijskich Przemysław Wacha, który wraz ze swoją partnerką Urszulą Grządzielską-Zblewską zdobył złoty medal.

- Dzisiaj ze swoją partnerką Ulą Grządzielską wygraliśmy właśnie mecz finałowy. Bardzo się cieszę, złoty medal w miksta. Gdzieś tego miksta za bardzo dobrze się nie czuję, ale dzisiaj moja partnerka była, i nie tylko dzisiaj, wyśmienita, także udało się wygrać. Bardzo się cieszymy - powiedział Wacha.

W finale miksta kategorii powyżej 40 lat Przemysław Wacha i Urszula Grządzielska-Zblewska pokonali Wojciecha Poszelężnego i Agatę Kornacką 2:0 w setach do 19 i 12.

W trzydniowych Mistrzostwach Polski seniorów w badmintonie w Szczecinie wzięło udział prawie 300 zawodników w tym czworo uczestników letnich igrzysk olimpijskich.

Edycja tekstu: Natalia Chodań
W mikście w swojej kategorii wiekowej znakomicie spisał się czterokrotny uczestnik igrzysk olimpijskich Przemysław Wacha, który wraz ze swoją partnerką Urszulą Grządzielską-Zblewską zdobył złoty medal.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty