Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Pogoń Szczecin
Fot. Pogoń Szczecin
Znamy terminarz piłkarskiej ekstraklasy. Pogoń zmagania w nowym sezonie rozpocznie od meczu z Legią Warszawa w Szczecinie. Z tym rywalem tylko w stolicy Portowcy w grudniu zakończą tegoroczne występy.
Zmagania w ekstraklasie rozpoczną się 24 lipca i prawdopodobnie w tym dniu piłkarze Pogoni spotkają się w Szczecinie z Legią Warszawa.

W rundzie jesiennej na swoim stadionie drużyna trenera Thomasa Thomasberga rozegra 9 spotkań. Oprócz Legii na Twardowskiego przyjadą między innymi piłkarze Wisły Kraków, Korony Kielce, Śląska Wrocław i wicemistrza kraju Górnika Zabrze.

Portowcy na wyjeździe zagrają między innymi z mistrzem Polski Lechem Poznań, Rakowem Częstochowa, Jagiellonią Białystok i Widzewem Łódź.

W pierwszym meczu w 2027 roku pod koniec stycznia Pogoń w Szczecinie zmierzy się z Cracovią Kraków. Sezon ekstraklasy Duma Pomorza zakończy 22 lub 23 maja na Górnym Śląsku pojedynkiem z Górnikiem Zabrze.

Edycja tekstu: Michał Król
Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty