Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

źródło: x.com/PogonSzczecin_K
źródło: x.com/PogonSzczecin_K
Piłkarze Pogoni rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu ekstraklasy. Treningi z zawodnikami prowadzi już nowy trener szczecińskiej drużyny Hiszpan Oscar Garcia.
Jak mówi pomocnik portowej jedenastki Jan Biegański, zespół dopiero poznaje styl pracy nowego szkoleniowca, ale od początku zajęcia na boisku czy na siłowni są intensywne.

- Dopiero pierwszy trening za nami, dopiero co będziemy się poznawać wszyscy z trenerem, aczkolwiek dzisiaj naprawdę siłownia była bardzo ciężka, ale po to jest ten okres i trzeba z tego czerpać. W sezonie aż tak ciężko się nie trenuje, dlatego teraz jest czas, żeby się każdy przygotował - dodaje Biegański.

W pierwszym meczu nowego sezonu ekstraklasy, dokładnie za miesiąc, piłkarze Pogoni 24 lipca w Szczecinie zmierzą się z Legią Warszawa.

Autorka edycji: Joanna Chajdas
Jak mówi pomocnik portowej jedenastki Jan Biegański, zespół dopiero poznaje styl pracy nowego szkoleniowca, ale od początku zajęcia na boisku czy na siłowni są intensywne.
Relacja Joanny Maraszek z programu "Tematy i Muzyka".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty