Szczecinianie w pocie czoła przygotowują się do sezonu ekstraklasy pod wodzą nowego trenera Hiszpana Oscara Garcii.
Portowcy rano trenują na siłowni, a po południu mają zajęcia na boisku. Patryk Dziczek, nowy pomocnik Dumy Pomorza zapewnia, że zawodnicy dobrze znoszą zarówno obciążenia treningowe, jak i wysoką temperaturę.
- Treningi mamy o godzinie 17, więc nawet to słońce już nie będzie tak mocno świeciło i to da się przeżyć. Na pewno jest ciepło, ale jesteśmy też dobrze zabezpieczeni. Tam podczas treningu mamy nawodnienie, mamy przerwy na picie, więc to też jest ważne i to na pewno pomaga - podkreślał Dziczek.
Na zakończenie pierwszego tygodnia okresu przygotowawczego piłkarze Pogoni rozegrają mecz kontrolny. Szczecinianie w sobotę w Berlinie zmierzą się z tamtejszym Dynamem.
- Treningi mamy o godzinie 17, więc nawet to słońce już nie będzie tak mocno świeciło i to da się przeżyć. Na pewno jest ciepło, ale jesteśmy też dobrze zabezpieczeni. Tam podczas treningu mamy nawodnienie, mamy przerwy na picie, więc to też jest ważne i to na pewno pomaga - podkreślał Dziczek.
Na zakończenie pierwszego tygodnia okresu przygotowawczego piłkarze Pogoni rozegrają mecz kontrolny. Szczecinianie w sobotę w Berlinie zmierzą się z tamtejszym Dynamem.
Edycja tekstu: Michał Tesarski

Radio Szczecin