Uczniowie rozpoczęli wakacje, a piłkarze Świtu są już po nich - urlopy zawodnikom minęły bardzo szybko i szczecinianie rozpoczęli treningi w letnim okresie przygotowawczym.
Jak mówią zawodnicy Dumy Północy Maciej Koziara i Kacper Wojdak pomimo upału trzeba trenować, aby być w dobrej formie na ligowe rozgrywki.
- Trenować trzeba, nic nie poradzimy nad temperatury, tylko trzeba do nich się dostosować, dużo się nawadniać. W zimę jest zimno, to też każdy narzeka, teraz jest lato, to jest ciepło, więc nic nie poradzimy. - To jest okres taki, w którym trzeba bardzo ciężko pracować, nie zważając na to, jaka jest pogoda. Mamy robotę do wykonania na boisku - mówili.
Ekipa trenera Marcina Sasala ma już za sobą również pierwszy mecz sparingowy w którym w Opalenicy przegrała z GKS-em Katowice 0:7.
Nowy sezon 2. ligi piłkarze Świtu rozpoczną w ostatni weekend lipca meczem w Szczecinie z Górnikiem Łęczna.
Edycja tekstu: Jacek Rujna
- Trenować trzeba, nic nie poradzimy nad temperatury, tylko trzeba do nich się dostosować, dużo się nawadniać. W zimę jest zimno, to też każdy narzeka, teraz jest lato, to jest ciepło, więc nic nie poradzimy. - To jest okres taki, w którym trzeba bardzo ciężko pracować, nie zważając na to, jaka jest pogoda. Mamy robotę do wykonania na boisku - mówili.
Ekipa trenera Marcina Sasala ma już za sobą również pierwszy mecz sparingowy w którym w Opalenicy przegrała z GKS-em Katowice 0:7.
Nowy sezon 2. ligi piłkarze Świtu rozpoczną w ostatni weekend lipca meczem w Szczecinie z Górnikiem Łęczna.
Edycja tekstu: Jacek Rujna

Radio Szczecin