Autopromocja
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
Zobacz
Zobacz

Pogoń Szczecin przegrała z warszawską Legią 0:3 (0:2) w meczu piłkarskiej ekstraklasy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Legia tym samym pozostała niepokonaną drużyną w tym sezonie. Gole dla gości strzelali: Daniel Ljuboja '2 (17' i 86') i Jakub Kosecki w 21 minucie.

Oba zespoły rozpoczęły mecz w następujących składach:

Pogoń: Janukiewicz - Hricko, Dąbrowski, Hernani, Pietruszka - Frączczak, Golla, Akahoshi, Rogalski, Kolendowicz - Andradina.

Legia: Kuciak - Rzeźniczak, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Łukasik, Vrdoljak - Kucharczyk, Radović, Kosecki – Ljuboja.

Mecz obejrzało około 15 tysięcy widzów. Tym samym padł rekord frekwencji w tym sezonie, jednak po meczu kibice Portowców wychodzili ze stadionu ze spuszczonymi głowami.

Trener Legii Jan Urban powiedział, że to nie był łatwy i przyjemny mecz. Szczególnie na początku meczu było niebezpiecznie. Potem mieliśmy trochę szczęścia. Pogoń grając w osłabieniu mogła strzelić gola z kontrataku. Z trudnego terenu wywozimy cenne trzy punkty.

Gratuluję trenerowi Legii - powiedział szkoleniowiec Pogoni Artur Skowronek. - Nam zabrakło gola w pierwszej fazie spotkania. Po przerwie chcieliśmy walczyć, ale czerwone kartki zmieniły przebieg meczu.

Obaj trenerzy chwalili atmosferę na trybunach. Trener Skowronek podziękował kibicom i przeprosił, że wraz z zespołem zawiódł sympatyków Pogoni.

Okazję do rehabilitacji Portowcy będą mieli w sobotę. Na wyjeździe zmierzą się z Koroną Kielce.

Relacja z meczu na żywo.

Zobacz galerię z meczu.

Po meczu kibice Portowców wychodzili ze stadionu ze spuszczonymi głowami. Relacja Łukasza Kolasy.
Pogoń Szczecin przegrała z warszawską Legią 0:3 (0:2) w meczu piłkarskiej ekstraklasy. Realizacja: Piotr Sawiński [Radio Szczecin]