Radio Szczecin Na Wieczór
Radio SzczecinRadio Szczecin » Radio Szczecin Na Wieczór
Źródło: www.mlodziez.wzp.pl
Źródło: www.mlodziez.wzp.pl
Młodzieżowy Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego drugiej kadencji poparł inicjatywę utworzenia Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry. Prowadzi także działania profrekwencyjne zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego. Jaka jest perspektywa młodych samorządowców na bieżące tematy życia społecznego?
Źródło: westival.pl
Źródło: westival.pl
Miasto jest jednym z najbardziej skomplikowanych wynalazków człowieka, udoskonalonym już od ponad 10 000 lat. Żyjemy w przestrzeni, którą ukształtowały decyzje sprzed setek lat, a każda podjęta przez nas rodzi swoje konsekwencje dla przyszłych pokoleń. Jak myśleć o Szczecinie by było pięknym miastem pełnym życia?
Fot. https://pixabay.com/pl/users/alexas_fotos
Fot. https://pixabay.com/pl/users/alexas_fotos
Do sądu wróciła głośna sprawa przeszczepu nerki pobranej od psa ze schroniska i wszczepionej rasowemu psu, który miał właścicieli. Lekarz weterynarii, który przeprowadził zabieg uważa, że nie naruszył zasad etycznych. Obrońcy praw zwierząt twierdzą , że nie można ratować życia jednego zwierzęcia kosztem drugiego. Kto ma rację w tym sporze?
Fot. https://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl
Fot. https://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl
Trwa śledztwo związane z Funduszem Sprawiedliwości, z którego przez lata rządów PiS ogromne pieniądze były wydatkowane nie tylko na pomoc ofiarom przestępstw, ale również na wsparcie organizacji i działań popieranych przez Suwerenną Polskę. Czy uda się postawić przed sądem współpracowników Zbigniewa Ziobry i jak uzdrowić Fundusz Sprawiedliwości?
Źródło: www.rolandgarros.com
Źródło: www.rolandgarros.com
Paryż po raz kolejny został światową stolicą tenisa - trwają tam eliminacje do 123. edycji wielkoszlemowego turnieju Rolanda Garrosa. Jak wygląda ten turniej od kuchni?
Źródło: sp2chojna.edupage.org
Źródło: sp2chojna.edupage.org
Jedną z ważniejszych potrzeb człowieka jest poczucie przynależności do miejsca, wspólnoty, rodziny. Daje poczucie „bycia u siebie", ale i „bycia sobą". W jaki sposób można realizować edukację regionalną najmłodszych?
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Akademia Sztuki doczekała się nowego kierunku - śpiew jazzowy. Właśnie rozpoczął się nabór. Wreszcie nie tylko instrumentaliści, ale też wokaliści jazzowi będą kształcić w Szczecinie.
1234567