Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Pokazem "Fragmentów Ferdydurke" na podstawie powieści Witolda Gombrowicza zakończyły się wczoraj polsko-niemiecko-francuskie warsztaty teatralne przebiegające pod wspólnym hasłem "Europa wspólna gęba".
- Sięgnę na pewno po Gombrowicza - przyznała po warsztatach Aurelia de Foresta, która przyjechała z francuskiego Lyonu. - To autor, który ma dla mnie wielką wartość w literaturze.

- To bardzo dobry pomysł - mówią zadowoleni ze swojego udziału w warsztatach Łukasz Ziemski i Paweł Kubicki.

Kolejne spotkanie za rok.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty