Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

Marry No Wane, Fot. Maciej Myszkowiak
Marry No Wane, Fot. Maciej Myszkowiak
Marry No Wane, fot. Piotr Rokicki
Marry No Wane, fot. Piotr Rokicki
Jak zwykle w ostatnią środę miesiąca zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu [3x1]. Tym razem na naszej scenie pojawi się zespół Marry No Wane. Ich występu będzie można posłuchać w środowej audycji "Schody do nieba" w Radiu Szczecin. Start po 23.
Zespół powstał w 2009 r. Początkowo działali jako rodzinny duet Aleksandry i Piotra Nykowskich. Po pewnym czasie dołączyli kolejni muzycy, jednakże po kilku koncertach ich drogi rozeszły się i grupa przez wiele miesięcy pozostawała w stanie "zamrożenia". Trzy lata temu Marry No Wane wznawia działalność, pojawiają się nowi muzycy i instrumenty. Obecnie zespół przygotowuje się do rejestracji swojej pierwszej płyty. Więcej o sobie opowiedzą już w najbliższą środę na naszej antenie.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję nagraniową do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam zespoły nagrywają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też wideoklip.
Realizacja: Piotr Sawiński [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty