Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja: Piotr Sawiński [Radio Szczecin]
Tym razem na naszej scenie pojawi się tylko jedna osoba. Ale muzyki będzie mnóstwo. Występu będzie można posłuchać w środowej audycji "Schody do nieba" w Radiu Szczecin. Start po godzinie 23.
Po raz drugi, w historii cyklu [3x1], słuchać będziemy muzyki elektronicznej. Swoje kompozycje zagra szczeciński muzyk Jarek Degórski. Zaczynał w zespole punkowym, grał również na perkusji ale od lat 90-tych tworzy dźwięki za pomocą instrumentów klawiszowych i komputera. O swoich muzycznych początkach, komponowaniu i koncertach opowie już w najbliższą środę na naszej antenie.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję nagraniową do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam nagrywają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też wideoklip.
Yarek, fot. Piotr Rokicki
Yarek, fot. Piotr Rokicki

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty