Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Pomorskie legendy czytali aktorzy szczecińskich teatrów - Marta Uszko i Maciej Sikorski. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Pomorskie legendy czytali aktorzy szczecińskich teatrów - Marta Uszko i Maciej Sikorski. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Kim był książę Bogusław X i jego żona Anna Jagiellonka oraz jak wyglądało Pomorze pod ich panowaniem - tego m.in. można się było w niedzielę dowiedzieć na Dziedzińcu Menniczym Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.
Kilkudziesięciu słuchaczy mogło posłuchać tych znanych i mniej znanych historii z czasów panowania dynastii Gryfitów.

- Przyszliśmy z dziećmi, żeby posłuchać legend, żeby się dokształciły - mówiła reporterowi Radia Szczecin jedna z przybyłych na zamkowe czytanie mam.

Pomorskie legendy czytali aktorzy szczecińskich teatrów - Marta Uszko i Maciej Sikorski.
- Przyszliśmy z dziećmi, żeby posłuchać legend, żeby się dokształciły - mówiła jedna z przybyłych na zamkowe czytanie mam.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty