Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz

Underwater Noise, fot. Piotr Rokicki
Underwater Noise, fot. Piotr Rokicki
Tym razem na naszej scenie pojawi się szczeciński zespół Underwater Noise. Pierwsza próba odbyła się w Święto Niepodległości 2016 r. Blisko rok później zagrali pierwszy koncert, a po kolejnych dwunastu miesiącach opublikowali demo pt. "Waves". Zaczynali jako trio, obecnie zespół tworzy pięciu muzyków. W środę w audycji "Schody do nieba" opowiedzą trochę o sobie, no i zagrają trzy utwory.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów (choć nie tylko). Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też zapis wideo.

Realizacja: Radio Szczecin

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty