Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Olej, fot. Piotr Rokicki
Olej, fot. Piotr Rokicki
Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Pyrzycach. Na początku była poezja śpiewana i muzyka punkowa. Potem powstał Olej. Jego skład zmieniał się wielokrotnie i w tej chwili jedynym muzykiem, który jest w zespole od początku jest Sławek Błęcki. Mają na koncie płytę "Ładny dzień" i powoli pracują nad kolejnym materiałem. W środę w audycji "Schody do nieba" zagrają dwie nowe piosenki i opowiedzą co nieco o sobie.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów (choć nie tylko). Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też zapis wideo.

Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty