Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa 21. Wielkiego Turnieju Tenorów. Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Ponad 500 róż potrzebował Sławomir Naborczyk do zwycięstwa w 21. Wielkim Turnieju Tenorów. Właśnie różami głosowali widzowie zgromadzeni w Teatrze Letnim w Szczecinie.
Zwycięzca otrzymał też 20 tys. złotych - nagrodę ufundowaną przez Marszałka Olgierda Geblewicza.

Sławomir Naborczyk mieszka i pracuje w Krakowie, a w turnieju wziął udział po raz drugi.

- Są to wielkie emocje i radość; wielkie wyróżnienie dla mnie, że zostałem doceniony przez państwa, szczecińską publiczność i Operę na Zamku - mówił artysta po werdykcie.

Naborczyk miał podczas występów numer czwarty.

- Oczywiście "czwóreczka". Ma to coś! Na scenie jest fajny, lekki, idealnie się słucha. Doskonale śpiewa - oceniali jurorzy, czyli publiczność.

Kolejny Wielki Turniej Tenorów organizowany przez Operę na Zamku w Szczecinie - już za rok.
Relacja Małgorzaty Frymus

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty