Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Milena Milewska
Fot. Milena Milewska
Artysta występował w ramach szczecińskich Juwenaliów, po czym opowiedział nam o planach na kolejny koncert w naszym mieście - czerwcowy festiwal Męskie Granie.
W rozmowie usłyszycie sporo o inspiracjach Vito, zaufaniu do gości, którzy pojawili się na jego nowym albumie "Pracownia", planach związanych ze zmianą pseudonimu, czy nawiązaniach do amerykańskiego R'n'B i rapu.

Ważną częścią wywiadu było też Męskie Granie - nasz gość opowiedział o teledysku do nowego hymnu festiwalu, który z Vito współtworzyli Igo i Mrozu. Zahaczyliśmy także o hymn z 2021 roku - "I Ciebie też, bardzo" to utwór, który nagrali Vito Bambino, Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło. Piosenka stała się hitem wszech czasów na Szczecińskiej Liście Przebojów, pojawiając się w notowaniach od lipca 2021 do września 2022 roku.

Vito Bambino to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent, a także aktor, który jest znany jako artysta solowy i członek zespołu Bitamina. "Pracownia" to jego drugi album i przy okazji aktualna "Płyta tygodnia" Radia Szczecin. Kolejnych utworów możecie słuchać codziennie około 17:30.
Vito Bambino w rozmowie z Mileną Milewską

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty