Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Chór Politechniki Morskiej koncertował w niedzielę w auli Akademii Sztuki z okazji obchodzonych przez cały dzień 79. urodzin Szczecina.
Dla mieszkańców podczas występu został wybrany specjalny wyselekcjonowany repertuar.

- Będziemy nim chcieli uraczyć międzynarodową publiczność podczas naszego wyjazdu do Chin - mówi dyrygentka chóru Sylwia Fabiańczyk-Makuch. - Cudowna publiczność, cudowny odbiór. My się bardzo cieszymy, że jesteśmy pożegnani w tak wspaniały sposób przez naszą publiczność, przez naszych bliskich. Chcieliśmy tak naprawdę przetrzeć ten nasz szlak repertuarowy. Bardzo dziękuję naszej szczecińskiej, cudnej publiczności. Okazja jest wspaniała, bo mamy właśnie 79. rocznicę naszego wspaniałego miasta, więc cieszymy się wspólnie z wszystkimi mieszkańcami, że mogliśmy koncertować dla nich.

79. rocznica przejęcia Szczecina przez polskie władze przypada 5 lipca, lecz to świętowanie, ze względu na weekend, odbywało się w niedzielę 7 lipca.
Dla mieszkańców podczas występu został wybrany specjalny wyselekcjonowany repertuar. - Będziemy nim chcieli uraczyć międzynarodową publiczność podczas naszego wyjazdu do Chin - mówi dyrygentka chóru Sylwia Fabiańczyk-Makuch.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty