Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

10 kwietnia 2010 roku w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem zginęła cała polska delegacja, lecąca do Katynia na obchody 70. rocznicy wymordowania polskich oficerów przez NKWD. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
10 kwietnia 2010 roku w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem zginęła cała polska delegacja, lecąca do Katynia na obchody 70. rocznicy wymordowania polskich oficerów przez NKWD. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Eksperci z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego sprawdzili próbki pobrane z rozbitego pod Smoleńskiem samolotu i wykluczyli hipotezę o eksplozji, która doprowadziła do katastrofy - informuje Nasz Dziennik.
Ppłk Janusz Wójcik, rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej powiedział gazecie, że biegli po zakończeniu pracy przekazali materiały śledczym, którzy teraz muszą się z nimi zapoznać. Dopiero potem ewentualnie zostaną one podane do publicznej wiadomości.

10 kwietnia 2010 roku w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem zginęła cała polska delegacja, lecąca do Katynia na obchody 70. rocznicy wymordowania polskich oficerów przez NKWD. Życie straciło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty