Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

W Berlinie zakończyły się rozmowy na temat konfliktu na Ukrainie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
W Berlinie zakończyły się rozmowy na temat konfliktu na Ukrainie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
W Berlinie zakończyły się rozmowy na temat konfliktu na Ukrainie. Jak podała Polska Agencja Prasowa, przełomu nie ma.
W spotkaniu wzięli udział szefowie dyplomacji Ukrainy, Rosji, Francji i Niemiec. To było już drugie spotkanie w tym samym składzie i w tym samym miejscu. Nie wiadomo o czym dokładnie rozmawiano.

Prawdopodobnie chodziło o ustalenie warunków, jakie Ukraina i Rosja musiałyby spełnić, by doszło do zawieszenia broni w Donbasie. Do takich uzgodnień jednak nie doszło.

Szef ukraińskiej dyplomacji powiedział jedynie, że"nie ma miejsca na kompromis tam, gdzie państwo musiałoby przekroczyć swoją czerwoną linię. Ukraina tego nie zrobiła".

Walki sił rządowych Ukrainy z prorosyjskimi separatystami na wschodzie kraju trwają od kilku miesięcy. Wcześniej Rosja zaanektowała ukraiński Krym. Konflikt wybuchł po tym, jak władzę na Ukrainie przejęła proeuropejska opozycja.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty