Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Kilkudziesięciu Syryjczyków zginęło w nalotach na miasto Idlib. Źródło: www.google.pl/maps
Kilkudziesięciu Syryjczyków zginęło w nalotach na miasto Idlib. Źródło: www.google.pl/maps
Kilkudziesięciu Syryjczyków zginęło w nalotach na miasto Idlib. O przeprowadzenie bombardowania mieszkańcy i ratownicy oskarżają rosyjskie lotnictwo.
Świadkowie cytowani przez agencję Reutera relacjonują, że doszło do co najmniej sześciu nalotów na miasto. Ich celem był m.in. lokalny bazar, budynki rządowe i inne tereny zamieszkałe.

Do tej pory potwierdziły się informacje o śmierci co najmniej 43 cywilów. Z ruin ratownicy wydobyli następne 30 ciał, pod gruzami wciąż są jednak kolejne.

Według mieszkańców, atak na miejscowość przeprowadziły rosyjskie samoloty. Od końca września Rosjanie bombardują miejsca, w których mogą przebywać terroryści z ISIS. Zachodnie źródła informują jednak, że dokonują oni nalotów również na pozycje rebeliantów, którzy walczą z syryjskimi siłami rządowymi.
Relacja Dawida Siwka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty