Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Prezydent Andrzej Duda. źródło: prezydent.pl
Prezydent Andrzej Duda. źródło: prezydent.pl
Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z wyborcami w dolnośląskim Brzegu przekonywał, że to rządy Zjednoczonej Prawicy gwarantują rozwój programów społecznych.
Ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda mówił, że nie można dopuścić do powrotu do władzy formacji, która ją miała do 2015 roku.

- Co robiliście przez osiem lat swoich rządów? Zabieraliście ludziom, podwyższaliście wiek emerytalny, podatki, pozwoliliście okradać nas z 50 miliardów złotych VAT-u rocznie. To dzięki temu, że zabrano złodziejom te pieniądze możliwy jest dzisiaj program 500 plus i 13. emerytura i realizacja programu dobry start, czyli 300 zł dla dziecka na wyprawkę szkolną co roku, leki dla seniorów i wszystkie inne programy, które są uruchamianie - dodał Duda.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca. Ewentualna druga - dwa tygodnie później.
- To dzięki temu, że zabrano złodziejom te pieniądze możliwy jest dzisiaj program 500 plus i 13. emerytura i realizacja programu dobry start, czyli 300 zł dla dziecka na wyprawkę szkolną co roku, leki dla seniorów i wszystkie inne programy, które są uruchamianie - dodał Duda.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty