Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. pixabay.com / FeeLoona (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / FeeLoona (CC0 domena publiczna)
Żłobki i przedszkola będą czynne w czasie kwarantanny, po 28 grudnia - mówił o tym wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski w "Kwadransie politycznym" TVP 1.
Żłobki i przedszkola będą czynne w czasie kwarantanny po 28 grudnia - mówił o tym wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski w "Kwadransie politycznym" TVP 1.

Jak poinformował wiceminister nie ma planów zamykania tych placówek, bo pełnią funkcję opiekuńczą.

28 grudnia zacznie się trzytygodniowa kwarantanna. Do 17 stycznia nieczynne będą galerie handlowe, oprócz sklepów, które zapewniają zaspokojenie podstawowych potrzeb, w tym sklepów spożywczych i drogerii. Zamknięte będą też hotele i stoki narciarskie. Osoby do 16 roku życia w dni robocze w godzinach od 8 do 18 będą mogły wychodzić z domu tylko w towarzystwie osoby dorosłej. Ograniczenia dotyczą też między innymi liczby osób w kościołach.
Jak poinformował wiceminister nie ma planów zamykania tych placówek, bo pełnią funkcję opiekuńczą.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty