Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. www.pixabay.com/photo-1205315 (domena publiczna)
Fot. www.pixabay.com/photo-1205315 (domena publiczna)
Rząd ma w piątek przyjąć Krajowy Plan Odbudowy, który jest podstawą do wypłaty środków z unijnego Funduszu Odbudowy.
Także w piątek dokument ma być przesłany do Komisji Europejskiej. Krajowy Plan Odbudowy jest podstawą do sięgnięcia po środki z unijnego Funduszu Odbudowy.
Relacja Małgorzaty Naukowicz [IAR]

Dodaj komentarz 2 komentarze

I jak tam inteligentni inaczej?
A jak Krystian Kamiński z Konfederacji napisał o tym 17 września ubiegłego roku to zarówno PiS jak i Lewica dementowali ;) To był moment dogadywania wspólnego poparcia dla "Piątki przeciwko rolnikom", jednego z wielu szkodliwych projektów, za którymi razem ochoczo głosowali.

Przykłady? Wspólnie wprowadzili specustawę covidową z 2 marca, która otworzyła władzy drogę do wprowadzenia wyniszczających lockdownów, nowy podatek cukrowy, który uderza zarówno w przedsiębiorców jak i konsumentów, podwyższyli akcyzę o 10 proc. na alkohol i wyroby tytoniowe, wprowadzili podwójne opodatkowanie spółek komandytowych poprzez PIT oraz CIT, co doprowadziło do likwidacji wiele polskich, rodzinnych firm, razem ograniczyli ulgę abolicyjną, co sprawia, że wielu Polaków pracujących za granicą płaci wyższe podatki; Jakby tego było mało to większość posłów Lewicy poparła też wspólnie z PiS projekt podwyżek pensji dla posłów i rządzących, a teraz oficjalnie dogadali koalicję ws. #FunduszZadłużenia, który pozwoli Brukseli założyć nam trałą pętlę na szyi... Antyobywatelska koalicja PiS-Lewica w pełnej krasie! Oj tępy plebsie, sam czarzasty jest pod wrażeniem waszej głupoty
"Kto kontroluje dług, kontroluje wszystko".
A teraz zadłużymy się po to, aby budować na kredyt, który pozostawimy swoim potomkom. Rząd wprawdza plan Gierek 2.0, a wiemy czym się skończyły rządy Gierka - kartkami, brakiem towarów, kryzysem gospodarczym i długami, które spłaciliśmy dopiero w 2012.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty