Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Mat. Kancelaria Premiera
Mat. Kancelaria Premiera
Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że organizowanie teraz szczytu unijno - rosyjskiego z udziałem przywódców byłoby docenieniem Władimira Putina, a nie ukaraniem za jego agresywne działania.
„To jest dalece przedwczesne. To byłaby nagroda dla prezydenta Rosji za jego konsekwentną politykę, ale niestety politykę agresji, prowokowania sąsiadów, ataków różnego rodzaju i nie zapominajmy tego ataku najgroźniejszego, czyli wojny konwencjonalnej, która toczy się na Ukrainie, a także o okupacji Krymu” - powiedział szef polskiego rządu.

Bliższą współpracę Unii z Rosją i zorganizowanie szczytu na najwyższym szczeblu, czyli przywódców zaproponowały Francja i Niemcy. Jednak wczoraj, po ponad 5-godzinnej dyskusji na szczycie zdecydowano o odrzuceniu tej propozycji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty