Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. pixabay.com / TheDigitalArtist (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / TheDigitalArtist (CC0 domena publiczna)
Hakerzy z Anonymous informują, że włamali się do danych rosyjskiego banku centralnego i zagrozili ujawnieniem dziesiątek tysięcy tajnych akt.
"Ponad 35 000 plików z tajnymi danymi zostanie opublikowanych w ciągu 48 godzin" - piszą na Twitterze.

W sumie od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę, hakerzy Anonymous zhakowali ponad 2500 oficjalnych rosyjskich i białoruskich stron internetowych i przeprowadzili bezprecedensowe ataki na oficjalne strony rosyjskiego rządu.

Ostatnio Anonymous włamali się także do drukarek tysięcy rosyjskich użytkowników i za ich pośrednictwem przesłali komunikat o kłamstwach putinowskiej propagandy wraz z instrukcjami, jak się przed nią bronić poprzez instalację specjalnego oprogramowania.

Na zhakowanych urządzeniach wydrukowano również instrukcję instalacji darmowego oprogramowania, dzięki któremu "Rosjanie mogą obejść rosyjską cenzurę".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty