Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

źródło: https://twitter.com/AndrzejDuda
źródło: https://twitter.com/AndrzejDuda
W nocy specjalny pociąg z polską delegacją przekroczył przejście graniczne w Medyce i stanął na dworcu w Przemyślu. Była to trzecia wizyta prezydenta na Ukrainie od 24 lutego.
Andrzej Duda w czasie spotkania z dziennikarzami na dworcu w Przemyślu zaznaczył, że Ukraina nadal potrzebuje wsparcia i obecności polityków na miejscu.

Prezydent na Ukrainie wziął udział w szczycie Platformy Krymskiej. Andrzej Duda podkreślił, że wszyscy uczestnicy spotkania opowiedzieli się za przywróceniem Ukrainie okupowanego przez Rosjan Krymu.

W szczycie Platformy Krymskiej za pośrednictwem łączy wideo uczestniczyło kilkudziesięciu światowych przywódców. Polski prezydent jako jedyny osobiście przybył do ukraińskiej stolicy. Andrzej Duda gościł w Kijowie w przeddzień Dnia Niepodległości.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty