Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Prezydent Andrzej Duda. źródło: prezydent.pl.
Prezydent Andrzej Duda. źródło: prezydent.pl.
Prezydent Andrzej Duda z małżonką rozpoczną w niedzielę dwudniową wizytę w Wielkiej Brytanii. Jej głównym celem będzie udział w poniedziałkowym nabożeństwie pogrzebowym królowej Elżbiety II.
Para prezydencka rozpocznie niedzielną część swojej wizyty o 13:00 według czasu obowiązującego w Polsce.

Pierwszym jej punktem będzie oddanie hołdu zmarłej królowej Elżbiecie II w holu Pałacu Westminsterskiego. Następnie para prezydencka wpisze się do księgi kondolencyjnej.
Andrzej Duda z małżonką odwiedzą również szefową brytyjskiego rządu Liz Truss.

Spotkanie w gmachu przy Downing Street będzie miało mniej formalny wymiar z uwagi na trwającą w tym kraju żałobę narodową. W zmienionym formacie z brytyjską premier spotkać się mają także m.in. prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden i premier Kanady Justin Trudeau.

Pierwszy dzień wizyty pary prezydenckiej w Londynie zakończy udział w wieczornym spotkaniu organizowanym dla krajowych przywódców i szefów rządów przez króla Karola III.
Prezydent przyleci do Wielkiej Brytanii- w planie m.in. udzial w pogrzebie krol

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty