Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica po historycznym sukcesie, jakim był finał Pucharu Challenge, gościły we wtorek u prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica po historycznym sukcesie, jakim był finał Pucharu Challenge, gościły we wtorek u prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica po historycznym sukcesie, jakim był finał Pucharu Challenge, gościły we wtorek u prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica po historycznym sukcesie, jakim był finał Pucharu Challenge, gościły we wtorek u prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica po historycznym sukcesie, jakim był finał Pucharu Challenge, gościły we wtorek u prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica po historycznym sukcesie, jakim był finał Pucharu Challenge, gościły we wtorek u prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Były gratulacje, ciepłe słowa, specjalny dyplom z podziękowaniami oraz słodka niespodzianka. Piłkarki ręczne Pogoni Baltica po historycznym sukcesie, jakim był finał Pucharu Challenge, gościły we wtorek u prezydenta Szczecina Piotra Krzystka.
Szczypiornistki Pogoni są pierwszą szczecińską drużyną, która grała w finale europejskich pucharów. Challenge Cup nie udało się zdobyć, ale prezydent Piotr Krzystek przyjął w urzędzie miasta cały zespół i sztab trenerski po mistrzowsku.

- Fajna niespodzianka. Tort smakował. Było miło i sympatycznie. Cieszymy się, że mogłyśmy pochwalić się naszym sukcesem - mówią zawodniczki Pogoni Baltica, Agata Cebula i Daria Zawistowska.

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica w podziękowaniu za wsparcie i pomoc dla klubu wręczyły prezydentowi pamiątkową finałową koszulkę z podpisami zawodniczek i trenerów oraz medal za drugie miejsce w finale Pucharu Challenge.

W środę szczypiornistki szczecińskiej siódemki rozpoczynają rywalizację ze Startem Elbląg o brązowy medal Mistrzostw Polski.
- Fajna niespodzianka. Tort smakował. Było miło i sympatycznie. Cieszymy się, że mogłyśmy pochwalić się naszym sukcesem - mówią zawodniczki Pogoni Baltica, Agata Cebula i Daria Zawistowska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty