Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Ten wieczór jest dla mnie niesamowity, cudowny, bo nigdy jeszcze w życiu nie zdobyłem czterech bramek w karierze w jednym meczu i na pewno nigdy tego nie zapomnę - powiedział Adam Gyurcso. Węgier strzelił dla Pogoni cztery bramki w wygranym sobotnim meczu z Wisłą.
Portowcy rozgromili w Szczecinie Białą Gwiazdę 6:2. To był mecz Adama Gyurcso. Dla ekipy trenera Kazimierza Moskala to siódmy z rzędu ligowy pojedynek bez porażki. Węgier, w ciągu 10 minut pierwszej połowy zdobył trzy gole a swój strzelecki dorobek poprawił jeszcze w drugiej części pojedynku.

Gyurcso po spotkaniu był bardzo szczęśliwy i zadowolony ze swojego występu.

- Oczywiście, że jestem szczęśliwy, że co tydzień gram w Pogoni, w kadrze też mi idzie dobrze, bo zdobyłem ostatnio dwie bramki i wygraliśmy dwa mecze. Teraz też się cieszę, że wygraliśmy - przyznał.

Pogoń po wygranej z Wisłą awansowała na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Szczecinianie w kolejnym pojedynku Lotto Ekstraklasy zmierzą się w sobotę na wyjeździe z Koroną Kielce.