Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Dziesięciu tysięcy krzesełek już nie ma, teraz czas na demontaż budynku z toaletami oraz zadaszenia. To najnowsze informacje z przebudowy stadionu Pogoni.
W oficjalnym komunikacie miasto informuje, że tysiąc siedzisk było w tak złym stanie, że trzeba je zutylizować. Pozostałe trafią na szczecińskie obiekty sportowe oraz do Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Jeżeli jakieś krzesełka zostaną, to - jako pamiątki - trafią do kibiców.

Urząd Miasta podaje, że teraz wykonawca prac przy Twardowskiego będzie demontował budynek z toaletami w pobliżu trybuny krytej oraz zadaszenie części stadionu. Prace rozbiórkowe mają się rozpocząć jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi.

To wszystko w ramach pierwszego etapu przebudowy piłkarskiego obiektu. Jak niedawno informował wiceprezydent miasta Michał Przepiera w odpowiedzi na pismo radnego PiS, Marcina Pawlickiego, drugi etap zakłada przebudowę boisk treningowych oraz drogi dojazdowej od strony Witkiewicza. W trzecim etapie mają powstać nowe trybuny - północna i wschodnia. Wszystkie prace mają się zakończyć za trzy lata.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty